Cart
Loading...
Loading... 10250-706
Universal Cable Runway; 6"W x 1.5"H x 9.96'L; Black; Cable Capacity - 474; Black
MSRP $170.48
| Width | 6" (152.4 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 8.9 LB (4.04 kg) |