Cart
Loading...
Loading... 10250-E24
Universal Cable Runway; 24"W x 1.5"H x 9.96'L; Glacier White
MSRP $281.54
| Width | 24" (609.6 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 25" (64 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 39 LB (17.69 kg) |