Cart
Loading...
Loading... 10250-E37
Universal Cable Runway; 36"W (914.4 mm); Glacier White
MSRP $454.00
| Width | 36" (914.4 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 37" (94 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 15 LB (6.8 kg) |