Cart
Loading...
Loading... 76545-703
Clik-Nut Hardware Kit; #10-32 Cage Nuts and Screws; 1;000 Count; Black Zinc
MSRP $1,515.69
| Type | #10-32 Cage Nuts and Screws |
| Quantity | Pack of 1000 |
| Color | Black Zinc |
| Height | 0.52" (13.3 mm) |
| Width | 0.7" (17 mm) |
| Depth | 1.1" (28 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Ship Width | 19" (48 cm) |
| Ship Length/Depth | 18" (457 mm) |
| Ship Height | 4.25" (11 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |

