Cart
Loading...
Loading... 39950-E60
Front Door Assembly for CUBE-iT®Wall-Mount Floor-Supported Cabinet; Gen 3; 60"H x 27.3"W (1520 mm x 693 mm); Solid Metal; Glacier White
MSRP $660.68
| Door Style | Steel |
| Color | Glacier White |
| Height | 60" (1524 mm) |
| Width | 27.3" (693 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 29" (74 cm) |
| Ship Length/Depth | 163" (4140 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 33 LB (14.97 kg) |
