Cart
Loading...
Loading... 12700-719
Extra Heavy Duty Sliding Shelf; 19"W Solid Shelf; Black
MSRP $1,014.66
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3.5" (88.9 mm) |
| Depth | 34" (864 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | Extra Heavy Duty 4-Point Sliding Shelf; Single Sided; Non-Vented |
| Ship Width | 25" (64 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 10" (25 cm) |
| Shipping Weight | 29 LB (13.15 kg) |