Cart
Loading...
Loading... 40973-001
Replacement Filter Kit for CUBE-iT®Wall-Mount Cabinet; 5”H x 0.5”W x 5”D (127mm x 13mm x 127mm); Polyurethane; Gray; Pack of 5
MSRP $40.69
| Height | 5" (127 mm) |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gray |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
