Cart
Loading...
Loading... BCE-24-N
Basic Consolidation Enclosure; 1U Non-Ported Enclosure; 14''W (350 mm) x 3''D (80 mm) x 20''L (510 mm); Clear Aluminum Finish
MSRP $403.85
| Type | 1U Non-Ported Enclosure |
| Width | 14.8" (375 mm) |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Clear |
| Ship Width | 19" (48 cm) |
| Ship Length/Depth | 64" (1626 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |