Cart
Loading...
Loading... A1411-RF-HR
Raised Floor Enclosure for Active Components; 7U Enclosure fro 14" (360 mm) Floor; features lift-out tray for 2U x 10-1/2"D (260.4 mm) of active components and 5U (divided 2U - 1U - 2U) for passive connectivity; includes junction box and fan
MSRP $2,796.63
| Type |
| Width | 24" (610 mm) |
| Depth | 12.5" (318 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 15" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 137" (3480 mm) |
| Ship Height | 30" (76 cm) |
| Shipping Weight | 30 LB (13.61 kg) |