Cart
Loading...
Loading... 10684-E03
Tall Pipe Stand; 2"W x 91"H; Glacier White
MSRP $352.51
| Height | 91" (2310 mm) |
| Color | Glacier White |
| Width | 2" (50.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 249" (6325 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 20 LB (9.07 kg) |