Cart
Loading...
Loading... 10642-001
Protective End Caps; 0.38"W x 1.5"H; Black; Sold in Pairs
MSRP $13.24
| Size |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Width | 0.38" (9.652 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | Protective End Caps |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 18" (457 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |