Cart
Loading...
Loading... 11299-701
Heavy-Duty Butt-Splice Kit; 1.5"H x 5"L; Black
MSRP $50.23
| Type | Heavy Duty |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Width | 0.3" (7 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |