Cart
Loading...
Loading... 13395-E04
Cable Runway Patch Panel Rack with Side Stringer Brackets; 19"W x 9.31"H; Glacier White
MSRP $258.49
| Type | With Side Stringer Brackets |
| Color | Glacier White |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |