Cart
Loading...
Loading... 02004-002
Hex Cap Bolts 1/4-20; 1.25"L; Gold
MSRP $1.78
| Nominal Size | |
| Length | |
| Color | Gold Chem |
| Depth | 1.3" (32 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Type | Hex Cap Bolts |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 0.06 LB (0.03 kg) |