Cart
Loading...
Loading... 10697-001
Threaded Rod Coupling Kit; 0.38"W; Zinc
MSRP $11.57
| Type | For 3/8" Rod |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Color | Zinc |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 0.15 LB (0.07 kg) |