Cart
Loading...
Loading... 20015-070
Split Lock Washer 1/4"; Zinc
MSRP $2.92
| Nominal Size | 1/4" |
| Color | Zinc Plated |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Type | 1/4" |
| Ship Width | 1" (3 cm) |
| Ship Length/Depth | 3" (76 mm) |
| Ship Height | 1" (3 cm) |
| Shipping Weight | 0.06 LB (0.03 kg) |