Cart
Loading...
Loading... 37800-C04
RMR Modular Enclosure Cable Lashing Bracket; 82.7" (2100 mm) H x 1.6" (41 mm) W; Black
MSRP $169.54
| Depth | 1.6" (41 mm) |
| Color | Black |
| Height | 81.9" (2081 mm) |
| Width | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 9 LB (4.08 kg) |
