Cart
Loading...
Loading... 37116-001
Replacement 150g/m2 Filter Mats, 5 Pack, for 125 x 125 mm Filter Fans And Filter Kits
MSRP $29.76
| Height | 1" (26 mm) |
| Width | 5" (127 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | White |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
