Cart
Loading...
Loading... 60109-002
Leak Detection Controller Kit; 10' (3 m) Sensor Rope; Power Supply
MSRP $708.22
| Height | 2.25" (57 mm) |
| Width | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |