Cart
Loading...
Loading... 39227-C02
Lock Kit; 2-Point Latching; Electronic; System 1000; Rear; Solid Door; 44 RMU; Black
MSRP $255.11
| Height | 1" (25.4 mm) |
| Width | 1.3" (33 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 109" (2769 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4.83 LB (2.19 kg) |