Cart
Loading...
Loading... 32605-702
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 78''H x 6''W (1981 mm x 150 mm)); Black
MSRP $173.12
| Height | 74.8" (1900 mm) |
| Type | For 6"W (150mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 3.8" (97 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 3" (8 cm) |
| Ship Length/Depth | 193" (4902 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 8.5 LB (3.86 kg) |
