Cart
Loading...
Loading... 31440-100
Rack Panel Adapter (Pair); 4 RMU; 6.96"H (176.8 mm); 19"W (482.6 mm) to 23"W (584.2 mm); Threaded #12-24 Mounting Holes; Gray
MSRP $91.49
| Width | 2.5" (64 mm) |
| Type | |
| Color | Gray |
| Height | 7" (177 mm) 4U |
| Depth | 2.1" (53 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |