Cart
Loading...
Loading... 15270-706
Adjustable Rail QuadraRack/ServerRack Side Panel; 96"H (2400 mm); 35.43"D (900 mm); Black
MSRP $731.24
| Height | 96" (2400 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 35.4" (900 mm) |
| Width | 35.4" (899 mm) |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 39" (99 cm) |
| Ship Length/Depth | 254" (6452 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 60 LB (27.22 kg) |