Cart
Loading...
Loading... 12176-101
Patch Panel Wire Management Bar; for 19" Rack; Gray
MSRP $77.00
| Color | Gray |
| Height | 0.62" (15.7 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 2.5" (64 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 1.5 LB (0.68 kg) |