Cart
Loading...
Loading... 30015-500
Block Mounting Bar; Rack Mounted; 19"W (482.6 mm) T-Bar; Clear
MSRP $124.61
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | T-Bar |
| Color | Clear |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |
