Cart
Loading...
Loading... 11294-E19
19"D (480 mm) Low Profile Shelf; for 19" Rack; Glacier White
MSRP $209.54
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Type | |
| Color | Glacier White |
| Height | 3.47" (88.138 mm) 2U |
| Depth | 19" (482.6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |