Cart
Loading...
Loading... 11164-719
Heavy Duty Equipment Shelf for 3" (80 mm) Channel; for 19" Rack; Black
MSRP $277.44
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 3" (80 mm) |
| Height | 7.16" (181.864 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 7.3 LB (3.31 kg) |