Cart
Loading...
Loading... 30139-719
Universal Horizontal Cable Manager; 1 RMU; 19"W (482.6 mm); 4.96"D (126 mm); Single-Sided; Black
MSRP $92.19
| Width | 19" (483 mm) |
| Height | 1.7" (44 mm) 1U |
| Color | Black |
| Depth | 5" (126 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |