Cart
Loading...
Loading... 13930-702
Velocity Horizontal Cable Manager; Single-Sided; 2U x 19"W x 5.9"D (150 mm); Black
MSRP $80.56
| Height | 3.5" (89 mm) 2U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 2.1 LB (0.95 kg) |
