Cart
Loading...
Loading... 12096-103
Double-Sided Narrow Vertical Cabling Section; 7'H (2.1 m) x 3.65"W (92.7 mm) x 12.75"D (92.7 mm); Gray
MSRP $718.57
| Use With | 45U Rack |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Gray |
| Width | 3.7" (93 mm) |
| Depth | 12.8" (324 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |