Cart
Loading...
Loading... 11729-703
Double-Sided Wide Vertical Cabling Section; 7'H (2.1 m) x 6"W (150 mm) x 12.75"D (323.9 mm); Black
MSRP $768.04
| Use With | 45U Rack |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Black |
| Width | 6" (150 mm) |
| Depth | 12.75" (323.9 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 27 LB (12.25 kg) |