Cart
Loading...
Loading... 30094-705
MCS Master Cabling Section; 7.6'H (2.3 m) x 4.4"W (112 mm) x 16.15"D (410.2 mm); Double-Sided; Black
MSRP $1,111.39
| Use With | 48U Rack |
| Width | 4.4" (112 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Color | Black |
| Depth | 16.2" (410 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 239" (6071 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 45 LB (20.41 kg) |