Cart
Loading...
Loading... 30096-703
MCS Master Cabling Section; 7'H (2.1 m) x 10"W (250 mm) x 16.15"D (410.2 mm); Double-Sided; Black
MSRP $1,348.02
| Use With | 45U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Black |
| Depth | 16.2" (410 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 226" (5740 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 66 LB (29.94 kg) |