Cart
Loading...
Loading... 13914-703
Velocity Double-Sided Vertical Cable Managers; for 7'H (2.1 m) 45U Racks; 80.5"H (2045 mm) x 10"W (254 mm) x 17.5" (445 mm); Black
MSRP $751.93
| Use With | 45U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 80.5" (2045 mm) |
| Depth | 17.5" (445 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | For 7'H (2.1 m), 45U Racks |
| Ship Width | 16.5" (42 cm) |
| Ship Length/Depth | 122" (3099 mm) |
| Ship Height | 11.5" (29 cm) |
| Shipping Weight | 39 LB (17.69 kg) |