Cart
Loading...
Loading... 50120-115
QuadraRack 4-Post Frame; 8'H (2.4 m) x 19"W x 29"D (740 mm); Gray
MSRP $1,607.20
| Height | 8' (2.4 m) 51U |
| Color | Gray |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 29" (740 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24" (61 cm) |
| Ship Length/Depth | 249" (6325 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 74 LB (33.57 kg) |