Cart
Loading...
Loading... 33-1312-DOME
Clear Polycarbonate Dome for Oberon M-Frame AP mounts
MSRP $120.00
| Height | 7.5" (191 mm) |
| Width | 12" (305 mm) |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Polycarbonate,Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
