Cart
Loading...
Loading... 39-3036-WORKBOX
UL Listed, NEMA-4 Plastic workbox for inside the Model 3036 bollard
MSRP $255.00
| Height | 15.7" (399 mm) |
| Width | 11.7" (297 mm) |
| Depth | 4.8" (122 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Polycarbonate,Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Shipping Weight | 7 lb (3.18 kg) |



