Cart
Loading...
Loading... 40162-901
Compression Lug; Two-Hole; #6 Cable; .625" (15.9 mm) Hole Spacing; .250" (6.4 mm) Hole Size; Blue; Each
MSRP $11.84
| Quantity | |
| Lug Style | Two-Hole Lug |
| Hole Spacing | .625" (15.9 mm) |
| Hole Size | .250" (6.4 mm) |
| Cable Size | #6 |
| Width | 0.6" (15 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Blue |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 0.1 LB (0.05 kg) |