Cart
Loading...
Loading... 12803-701
LED Light Kit for CUBE-iT® Wall-Mount Cabinet, Power Switch, 5W, 120 VAC, NEMA 1-15P Power Cord; White
MSRP $124.63
| Height | 1.3" (33 mm) |
| Width | 2" (51 mm) |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Color | White |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
