Cart
Loading...
Loading... 38646-733
Vertical Cable Manager for ZetaFrame®Cabinet; for 42U x 31.5"W (800 mm) Cabinet; Short Finger; With Cover; Black
MSRP $312.63
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Height RMU | 42U |
| Type | Short Finger |
| Height | 71.7" (1821 mm) 42U |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 8.8 LB (3.99 kg) |







