Cart
Loading...
Loading... 40971-760
Vertical Lashing Bracket for CUBE-iT®Cabinet; Gen 3; 60"H x 4"W (1520 mm x 100 mm); Black
MSRP $99.91
| Height | 60" (1524 mm) |
| Color | Black |
| Width | 0.8" (20 mm) |
| Depth | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 157" (3988 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |
