Cart
Loading...
Loading... 12787-536
Equipment Mounting Rail Kit for CUBE-iT®Wall-Mount Cabinet; 36"H (910 mm); 19U; #12-24 Tapped; Aluminum; Pair
MSRP $142.44
| Color | Clear |
| Height | 35" (889 mm) 19U |
| Width | 1" (25 mm) |
| Depth | 2.5" (64 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4.25" (11 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 4.25" (11 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |
