Cart
Loading...
Loading... 14665-001
USB Temperature and Humidity Sensor
MSRP $131.87
| Height | 0.5" (13 mm) |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 80" (2032 mm) |
| Country Of Origin | MX |
| Color | Black |
| Ship Width | 3" (8 cm) |
| Ship Length/Depth | 13" (330 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |
