Cart
Loading...
Loading... 12394-701
Rack Radius Drop; for Use with Double-Sided Vertical Cabling Section; Black
MSRP $74.29
| Type | For Double-Sided Vertical Cable Section |
| Color | Black |
| Height | 11" (279.4 mm) |
| Width | 5" (127 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |