Cart
Loading...
Loading... 33549-703
Horizontal Cable Manager; Grommet; Evolution Single-Sided; 19"W (483 mm) x 8.2"D (208 mm); 3 RMU; Black
MSRP $165.24
| Type | Chassis with Grommets |
| Height | 5.2" (132 mm) 3U |
| Color | Black |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 8.2" (208 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |

