Cart
Loading...
Loading... 15251-E15
Adjustable Rail QuadraRack; 96" (2400 mm) 51U H x 23.62" (600 mm) W x 23.62" (600 mm) D; 15.00" (380 mm) to 29.52" (750 mm) Rail Depth; Threaded Equipment Mounting Holes; Glacier White
MSRP $1,813.53
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Depth | 23.6" (600 mm) |
| Min Rail Depth | 15" (380 mm) |
| Max Rail Depth | 29.52" (750 mm) |
| Color | Glacier White |
| Width | 23.6" (599 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26" (66 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 97" (246 cm) |
| Shipping Weight | 206 LB (93.44 kg) |