Cart
Loading...
Loading... 13604-118
EasySwing Wall-Mount Rack; 19U x 19"W x 18.0"D (457 mm); Gray
MSRP $455.49
| Height | 38.5" (978 mm) 19U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 18" (457 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26" (66 cm) |
| Ship Length/Depth | 117" (2972 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 33 LB (14.97 kg) |