Cart
Loading...
Loading... 1006-CW9178
Right-Angle Wi-Fi Access Point Wall Mount for Cisco Wireless 9178 Series Access Points
MSRP $109.00
| Access Point Vendor | Cisco |
| Access Point Model | Cisco CW9178I |
| Height | 2.5" (64 mm) |
| Width | 13.9" (353 mm) |
| Depth | 13.9" (353 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 2 lb (0.91 kg) |
