Cart
Loading...
Loading... 10250-E12
Universal Cable Runway; 12"W x 1.5"H x 9.96'L; Glacier White
MSRP $207.93
| Width | 12" (304.8 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 28 LB (12.7 kg) |