Cart
Loading...
Loading... 13886-103
Seismic Frame Two-Post Rack; 7'H (2.1 m) x 23"W; 44U; Square-Punched Painted Rails; Gray
MSRP $2,431.65
| Width | 28" (711 mm) |
| Rail Style | Square-Punched Zinc Rails |
| Color | Gray |
| Height | 84" (2133.6 mm) |
| Depth | 15" (381 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 29" (74 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 16" (41 cm) |
| Shipping Weight | 183 LB (83.01 kg) |